مزوتراپی مو؛ مزایا و عوارض رفع کم‌پشتی و ریزش مو

مزوتراپی مو؛ مزایا و عوارض رفع کم‌پشتی و ریزش مو

ریزش مو دغدغه بسیاری از افرادی است که به‌دنبال علت و درمان آن هستند. ریزش مو می‌تواند یک مشکل جدی باشد. زمانی که با یک دسته مو درحالی‌که فقط انگشتان خود را درمیان موهای خود می‌کشید یا بدون کشیدن پوست سر و شانه‌کردن موی خود با آن مواجه می‌شوید. بسیاری از افراد برای حل مشکل ریزش مو، از انواع درمان‌های خانگی و پزشکی و محصولات مراقبت از مو استفاده می‌کنند. اما امروزه یکی از رایج‌ترین درمان‌های ریزش مو، مزوتراپی مو است. برای این منظور، مهم است که درابتدا دلایل ریزش مو را درک کنید و سپس به‌دنبال درمان حرفه‌ای آن باشید تا نتایج قابل مشاهده را ببینید. در این مقاله، انواع رایج ریزش مو و اینکه مزوتراپی چگونه به‌عنوان یک درمان برای کمک‌به توقف ریزش بی‌رویه مو کارآمد است را بررسی خواهیم کرد.

مزوتراپی مو چیست؟

مزوتراپی مو یک روش درمانی است که با تزریق ویتامین‌ها، موادمعدنی و مخلوط اسیدهای آمینه موردنیاز مو به پوست سر انجام می‌شود. این روش درمانی به اجزای تغذیه‌کننده فولیکول‌های مو کمک می‌کند تا به‌راحتی و به‌طور موثر در ساختار مو جذب شوند.

کاربرد مزوتراپی مو

همان‌طور که اشاره شد، مزوتراپی با کنترل میکرو التهاب، ریزش مو را متوقف می‌کند، زیرا این روش شامل تزریق مایع غنی از موادمغذی به مزودرم پوست سر است. معمولاً از یک تفنگ مزوتراپی مخصوص برای تزریق ترکیبات مغذی به پوست سر شما استفاده می‌شود.

خوشبختانه، از آنجایی که مایع حاوی مواد سازگار با بافت ناحیه موردتزریق است، این روش نیز به‌طور کلی ایمن درنظر گرفته شده و کمتر واکنش‌های آلرژیک به‌همراه دارد. کاربر مزوتراپی مو به‌گونه‌ای است که بسیاری از مشکلات مو را حل می‌کند. درصورتی که این علائم را مشاهده کردید، می‌توانید برای درمان این مشکلات از مزوتراپی مو بهره ببرید:

  • ریزش بیش‌ازحد مو
  • سبوره پوست سر همراه‌با تجزیه غدد چربی
  • شوره سر
  • پوست سر خراشیده و خشک
  • افزایش شکنندگی مو
  • کاهش حجم مو در ناحیه پایه

کلینیک زیبایی میها واقع در لاهیجان با بروزترین خدمات مراقبت و زیبایی پوست و مو در خدمت شما میباشد.

01341219506-7

09021453930

09113405504

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *