• لاهیجان،شیشه گران،بهشتی9،ساختمان بهشت،ط2،واحد4
  • تلفن تماس :  7 الی 01341219506
  • info@mihaclinic.ir
  • شنبه - پنجشنبه   8 صبح - 21 شب

مزایای آر اف فرکشنال

مزایای آر اف فرکشنال

یکی از مهم ترین عنصر زیبایی در انسان پوست می باشد. امروز می خواهیم درباره مزایای آر اف فرکشنال صحبت کنیم با ما همراه باشید. پوست انسان با توجه به گذشت زمان دچار آسیب می شود، به مرور زمان انسان شادابی و نشاط پوست خود را از دست می دهد. انسان همواره به دنبال راه هایی است که بتواند نشاط و شادابی دوباره ای به پوست خود ببخشد. باگذشت زمان پوست انسان دچار آسیب هایی می شود که زیبایی آن را به خطر می اندازد.

ازجمله آسیب هایی که می تواند پوست را به خطر بی اندازد، می توان به استفاده از لوازم آرایشی نامناسب، دستکاری کردن جوش های صورت که گاهی اوقات ویروسی یا عفونی هستند و یا بی توجهی به آسیب های پوست اشاره کرد. موارد ذکرشده باعث می شود فرد زیبایی پوست خود را از دست بدهد و به دنبال پیدا کردن راه هایی مختلف برای برطرف کردن مشکلات پوستی خود باشد. اگر ما را تا پایان این مطلب دنبال کنید،ما روش های نوین پزشکی را که تاثیر بسیاری در زیبایی و ظاهر شما دارد را بیان خواهیم کرد. یکی از مهم ترین روش ها جوانسازی پوست صورت است. هم چنین به مزایای آر اف فرکشنال اشاره خواهیم کرد.

 

آر اف فرکشنال چیست؟

یکی از پرکاربردترین تجهیزاتی که در زمینه درمان چین و چروک صورت از آن استفاده می شود، جوان سازی پوست با آر اف است. امروزه رادیو فرکانسی( RF)گونه ای از روش های درمانی است که مورد تایید قرار گرفته است. چرا که باعث برطرف کردن چین و چروک های پوستی می شود. و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. تغییرات کلاژن پوست و ترمیم بافت پوست ازجمله مواردی است که مربوط به حوزه ی ( RF)می شود. آر اف از طریق ایجاد حرارت در سطح زیرین پوست که به آن در اصطلاح (Derm)گفته می شود، مسئولیت کلاژن سازی پوست را بر عهده دارد. مسئولیت آر اف به گونه ای است که این حرارت لایه های درم را تحریک می کند و این حرارت پراکنده می شود به طوری که باعث ترمیم سریع اپیدرم لایه سطحی پوست می شود.

جوان سازی پوست به وسیله RF با اثر گذاری بیشتر انجام می گیرد.استفاده از رادیو فرکانس احتمال آسیب و عوارض جانبی را به حداقل می رساند.که سازمان غذا و داروی امریکا که به اصطلاح به آن(FDA) می گویند،استفاده از این دستگاه را تایید کرده است.

فرکانس رادیویی نوعی از انرژی است که به صورت طول موج در ثانیه اندازه گیری می شود.فرکانس رادیویی ازجمله طیف های الکترومغناطیسی است که شامل بسیاری از انواع انرژی های معمولی است که هر روز ما از آن ها استفاده می کنیم. که می توان به سیگنال های وای فای امواج ،رادیو و تلویزیون و یا مایکروویو اشاره کرد. انرژی فرکانس رادیویی استفاده شده در سفت کردن پوست در حدود 450 کیلوهرتز است و در انتهای محدوده رادیویی قرار گرفته است.

 

انواع آر اف ها

جوان سازی پوست با دستگاه آر اف گونه و انواع مختلف دارد. هم اینک با انواع آشنا خواهیم شد.

تک قطبی: در آر اف تک قطبی ،امواج گرمایی در لایه های عمیق پوست انجام می شود و کاربرد آن اکثرا برای لاغری و کاهش سلولیت است.
دوقطبی:در آر اف دو قطبی، درمان در لایه های سطحی پوست انجام می شود و هدف آن، جوان سازی پوست است.

 

کاربرد آر اف

دستگاه های رادیویی فرکانسی برای جوان سازی پوست بر اساس نیاز های افراد کاربرد و استفاده های متفاوتی دارد. به کاربرد های مختلف آن اشاره خواهیم کرد.

بازسازی پوست
رفع تیرگی و شلی پوست
رفع ترک های پوستی
درمان و رفع چروک دور چشم
جوان سازی پوست
درمان کرارتوز پیلاریس یا پوست مرغی
کاهش جوش های صورت و اسکار
بسته شدن منافذ باز پوست

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *